אם פעם פלאפון היה משמש עבור שיחות והודעות בין אנשים, הרי שהיום המצב הוא כבר שונה לחלוטין. כיום כמעט לכולנו כבר יש סמארטפון צמוד אלינו מרבית שעות היום, ואנחנו גם רוצים להיות מסוגלים לבצע ממנו הכל. ההבנה של פייסבוק כי כיום אנשים רוצים לבצע את כל תהליך יצירת הקשר שלהם עם עסק דרך הסמארטפון הובילה אותם ליצירת כל התהליך ישירות מדף הפייסבוק של עסק.

נותנים לאנשים דרכים קלות יותר לנקוט בפעולה

בשנה האחרונה יצרו פייסבוק כפתור "הנעה לפעולה" בכל דף עסקי כדי להקל על תהליך יצירת הקשר של הלקוח עם עסק מסוים. לדוגמה עסקים בתחום המזון יוכלו ליצור כפתור "הנעה לפעולה" שכולל צפייה בתפריט של אותה מסעדה ואף חיבור לחברת משלוחים אשר מספקת את המשלוח שלכם. דוגמה נוספת היא הוספת "חנות" והאפשרות של צפייה בכל מוצרי החנות ישירות בדף הפייסבוק (כולל אפשרות של תיוג מחיר על תמונות בדף) דרך כפתור "קנה עכשיו".

facebook123

המלצות חברים עכשיו יוביל ישירות לעסק שלך

פייסבוק ממשיכה לבדוק דרכים חדשות לגרום לאנשים לנקוט בפעולה עם העסק שלך, בנוסף לתחום שיווק עסקים בפייסבוק, בפייסבוק עושים את זה קל יותר לאנשים להמליץ עסקים לחבריהם. כעת שמשתמש בפייסבוק ירצה להתייעץ עם חבריו לגבי המלצות על עסק מסוים, אותו משתמש יוכל לצפות בקלות ברשימת ההמלצות של חבריו על אותו עסק על גבי מפה לפי האזור שהוא מחפש.

facebook12345

פייסבוק ממשיכה בעדכונים רבים ובניסיונות להקל על עסקים לייצר אפקטיביות כלכלית דרך דף הפייסבוק שלהם. המטרה המרכזית של פייסבוק היא להקל על צרכנים ועסקים ליצור קשר ביניהם דרך המובייל, בכל זמן ובכל מקום בעולם ולאפשר גישה נוחה ויעילה.

הפניה למקור